Tartarus Division Company

Jump to: navigation, search
Tartarus Division Company [TARC]



Server Miller
Website http://tartarusdivision.webnode.cz/
Stats Tartarus Division Company Stats

Contents

[edit] Představujeme se

Video
Vítejte na stránkách největšího česko-slovenského Outfitu ze hry Planetside 2. Vítejte na stránkách Tartarus Division Company.
Jsou-li vám síla, rychlost, odvaha, loajalita a přátelství vlastní, neváhejte a přidejte se k Terranské Republice. Přidejte se k těm nejlepším. Přidejte se k Tartarus Division Company.
Pojďte si zahrát s těmi, kdo vám rozumí, s těmi kterým dobře rozumíte vy. Pojďte si zahrát s Čechy, Moraváky, Slezany i Slováky. Pojďme si zahrát všichni společně a ukázat světu, že my jsme ti nejlepší.
Neváhejte a přidejte se k Tartarus Division Company.


[edit] O Založení

Tartarus Divize byla založena 20.11.2012 v 19:29 hráčem Thorvald, neboli Tomášem Petráčkem, jako částečně profesionální military skupina, která bude zároveň největší československou komunitou, působící na Evropském serveru Woodman (nyní Miller). Která má za úkol podpořit jednotky Terranské Republiky na planetě Auraxis.


[edit] Akce připravované vedením pro členy Outfitu

Grand Event
Jedná se o nějvětší akci, na které se sejde prakticky celý Outfit. Společně s GE často pořádáme "Great Terran Offensive" - přizveme na event i ostatní Outfity a za pomoci diplomatů se následně radíme o taktikách a přesunech. Naše počty dosahují stovek našich lidí. Je to ultimátní příležitost si zahrát s celým Outfitem a drtit nepřítele společně s ostatními.


Konferenční porada
Konferenční porada slouží velitelům TARC i TARV k vyřešení veškerých nápadů a problémů s Outfitem. Porady jsou otevřeny i pro klasické členy, kteří mohou také přednést svůj návrh. Porady jsou každou neděli. Nejdříve se vyřeší věci, které navrhne vedení Outfitů a následně mohou probíhat diskuse se členy.


Night Fight Video
Jedná se o trénink, který se pořádá 1x za 2 týdny. Účastní se ho omezený počet hráčů. Tím je docílen individuální přístup k jednotlivcům. Trénink probíhá na odlišných facilitách na Test Serveru. Dochází k obměně prostředí, a zároveň k zapamatování členitosti dané facility. Trénink je věnovaný převážně infantry boji. Dochází při něm k získávání a zlepšení skillu.
Pokud máš pocit, že by si potřeboval na sobě zamakat, a chtěl by ses stát kvalitním členem TARC Outfitu, je tato akce určená právě tobě.


[edit] Special Forces

Pro ty, kteří mají vyšší ambice, je tu tato jednotka, která tvoří nedílnou část TARCu.
Každý, kdo splňuje požadavky pro vstup do této jednotky, má možnost podstoupit výběrové řízení. Na jeho konci se může stát jedním z této elitní skupiny, a dále prochází důkladným tréninkem.


Charakteristika členů
Každý člen Special Forces splňuje výbornou koordinaci v teamu. Dokáže se orientovat na bojišti, a využít tak plný potenciál vybrané classy.
Každý hráč musí ovládat základy v jakékoliv classe a technice, ale zároveň nadprůměrně vynikat v některé z nich.


[edit] Kontakt

TeamSpeak: tartaruscast.cz
WEB: http://tartarusdivision.webnode.cz/

PlanetSide Universe
Personal tools
Namespaces

Variants
Views
Actions
Navigation
Maintenance
Toolbox